Univerzitní florbalová liga 2016/17
19.9.2016 - 5.5.2017

Pořadatel:CESA VUT

Sportovní hala VUT Pod Palackého vrchem, Technická 14

Každé pondělí 20 - 22 hod.

• Zimní semestr: Každý s každým
  • Letní semestr: Play off

Výsledky základní části

Play off

Play out

Rozpis utkání pro play off/out

Ředitel soutěže:Kotrbáček Václav, Mgr.

Soutěž je určená přednostně pro studenty a zaměstnance VUT. Dále pak pro studenty ostatních VŠ.

Všichni jsou povinni se před vstupem do haly prokázat platným studentským průkazem.

Týmy se skládají ze studentů (a zaměstnanců) VUT, v družstvu se při utkání můžou účastnit maximálně tři studenti jiné vysoké školy. Při zastoupení více než 3 studentů cizích VŠ platí družstvo vyšší startovné.

Týmy mohou být smíšené (muži, ženy).

Zájemcům z řad jednotlivců doporučuji účast na informační schůzce, kde mohou kontaktovat vedoucí jednotlivých družstev.

www:
Doprava:

Tramvaj č. 12 a 13, zastávka Červinkova, cca 10 minut pěšky nebo autobus č. 53, zastávka Podnikatelská, cca 3 minuty pěšky

Startovné studenti a zaměstnanci VUT: 2800 Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry).

Cena pro družstva mimo VUT: 3500 Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry). Tým platící vyšší startovné může mít v utkání neomezený počet studentů jiných VŠ vždy však výhradně studentů.

Platba: V hotovosti na informační schůzce před zahájením soutěže.

Infoschůzka proběhne v pondělí 19. září v 19:30 ve sportovní hale.

Účast zástupce týmu nezbytná (rozlosování, stanovení herního systému, platba startovného). V případě nezaplacení startovného bude přihlášené družstvo na schůzce vyřazeno a možnost dostane první náhradní tým.

E-mailem: kotrbacek@cesa.vutbr.cz, uveďte název družstva, kontaktní osobu s číslem mobilního telefonu a emailovou adresou. Nepozději před prvním utkáním odevzdá vedoucí družstva soupisku.

Přihláška musí být zpětně potvrzená!

Pro přihlášení je rozhodující rychlost přihlášení, účast na informační schůzce a platba startovného. Uzávěrka přihlášek při nenaplnění kapacity je nejpozději 19.9. na informační schůzce.

S podrobnými propozicemi a povinnostmi jednotlivých družstev budou seznámeni vedoucí družstev na informační schůzce a po té budou vyvěšeny.

Hrací systém: ZS každý s každým, LS play off

Hrací doba: Utkání trvá 2x20 minut hrubého času (čas je zastavován při gólech a vyloučeních).

Počet týmů je 11.

Při rovnosti bodů rozhoduje:

1. vzájemné utkání
  2. skóre (matematický rozdíl branek)
  3. počet vstřelených branek

V play off:

1. prodloužení 5 min čistého času - náhlá smrt
  2. 3 trestná střílení, je-li stav i potom vyrovnaný,
  3. stejní hráči provádějí po jednom svá trestná střílení, dokud není dosaženo konečného rozhodnutí

Studenti jiných VŠ startují na vlastní nebezpečí.