Sportovní všestranný tábor
17. - 21.7.2017

Pořadatel:CESA VUT v Brně
Místo a čas:

Sportovní areál VUT v Brně, Pod Palackého vrchem (a další moderní sportoviště VUT v Brně)

adresa: Technická 3013/14, 612 00 Brno

Ředitel soutěže:Kozlova Tereza, Mgr., Brídlová Linda, Mgr.
Kdo:

děti 6 - 15 let

www:
Jídlo:

každý den je zajištěna dopolední a odpolední svačina, oběd a pití po celý den

Startovné/cena:

2.250,-Kč

sleva 100,-Kč pro děti s účastí na příměstských táborech CESA 2016 nebo ve sportovních pátcích 2016/17. Slevy se nesčítají!

 

 

Platba na účet:

Platba je možná pouze z účtu vedeného u peněžního ústavu v ČR, popřípadě lze vložit peníze na účet přímo v pobočce banky (ČSOB).

Nedoporučujeme platit u České pošty pomocí složenky, dochází často k chybám při skenování a vaše platba může být přiřazena k jinému variabilnímu symbolu.

Platbu poukažte na účet školy u ČSOB číslo 111043273/0300.

Variabilní symbol 8950700014.

Specifický symbol 1707171648.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést jméno dítěte.

Platbu převodem na účet proveďte prosím nejpozději týden před zahájením tábora.

Platba v hotovosti je možná 1. den při předání dítěte na tábor.

přihlášky:

elektronicky

Pokud Vám přijde potvrzení o registraci, tak je vše v pořádku a počítáme s Vámi. Pokud ne, stala se chyba, napište nám a napravíme to nebo zkuste přihlášku odeslat znovu.

Termín je zaplněn!

Poznámka:

Sportovně všestranný tábor zaměřený na co největší množství sportovních a pohybových aktivit. Tábor je veden převážně formou her.

Rámcový program: sportovní a pohybové aktivity zaměřené na rozvíjení základních pohybových schopností, dovedností a kondice, doplňkové sportovní aktivity (přehazovaná, malá kopaná, stolní tenis, tenis, florbal, volejbal, badminton, lezení, atletika aj.), koordinační cvičení, hry a další aktivity jako výtvarná dílna, psychomotorické hry, hry na rozvoj pozornosti a vnímání atd.

Denní program bude sestavován vzhledem k věku a schopnostem účastníků a s ohledem na počasí se může během tábora měnit.

Časový harmonogram:

07:30 - 08:00 příchod dětí

08.00 - 09:15 1. blok programu

09:15 - 09:45 svačina

09:45 - 11:55 2. a 3. blok programu

12:00 - 13:00 oběd, klid a relaxace

13:00 - 15:10 4. a 5. blok programu

15:10 - 15:30 svačina

15:30 - 16:30 6. blok programu

16:30 - 17:00 odchod dětí

 

1x program s využitím Loděnice (vyjížďky na lodích), 1 x výlet na bazén, 1 x turistický výlet.

Další informace budou zaslány během června.