Senioři - Pohybový kurz u moře - Španělsko ZRUŠENO
4. - 11.6.2018

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:PaedDr. Muchová Marta
Místo:

Španělsko - Mar Menor Vydejte se poznat španělské ?Mrtvé moře" do regionu Murcia, kde leží jedna z největších pobřežních lagun v Evropě - Mar Menor (Malé moře). Klidná, mělká, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena pouze úzkým pruhem pevniny, který se nazývá ?La Manga?. Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Díky mělkosti moře je zde stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře to pravé i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti nadnáší. Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory!

Program kurzu:

cvičení - práce s vlastním tělem, aqua fitness v moři

Jídlo:

plná penze - formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k obědu a k večeři.

Ubytovnání:

Hotel LAS GAVIOTAS **** Poloha: Hotel se nachází přímo v oblasti La Mangy. V okolí hotelu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr. V blízkosti se nachází také jedno z nejstarších španělských měst ? Cartagena a hlavní město regionu - Murcia. Hotel je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní! Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, terasa nebo balkon, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon.

Doprava:

letecky

Cena:

17 690 Kč/os. Ceny zahrnují:  Letenka Praha - Murcia San Javier- Praha (včetně všech poplatků), transfer letiště - hotel -letiště,  7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři,  1x pěší výlet na bahno a trhy, služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Ceny nezahrnují: - Komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění storna  490 Kč/os.

- Členský příspěvek: 200,- Kč (úhrada až v roce 2018)

- Dopravu na letiště Praha a zpět

Úhrada:

Poplatek členství VSK na rok 2018: 200,-CZK (jednorázová platba, pokud jste v roce 2018 absolvovali jiný kurz, kde jste platili 200,- Kč členský příspěvek, další už neplatíte)

na účet:2025838319/0800, variabilní symbol 300

 

Platba: bude upřesněna

přihlášky:

Přihlášky se zálohou 1.500,-Kč do 14.11.2017 u Marta Muchová.

Další informace:

Přihlášením na kurz souhlasím s tím, aby VSK VUT v Brně zpracovávala a evidovala mé osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s mým členstvím a činností v TJ/SK. Tento souhlas se výslovně vztahuje i na moje rodné číslo.

Dále souhlasím s tím, že TJ/SK je oprávněna poskytovat uvedené osobní údaje, včetně rodného čísla, do centrální evidence příslušného sportovního svazu a současně příslušnému regionálnímu sdružení ČUS a následně VV ČUS k vedení evidence členské základny v ČUS dle směrnic ČUS a k identifikaci sportovce při soutěžích.

Osobní údaje, včetně rodného čísla, je TJ/SK oprávněna zpracovávat a evidovat i po ukončení mého členství v TJ/SK.

Osobní údaje členů VSK VUT Brno nebudou nikdy použity k jiným účelům, než k vedení evidence o členech a nebudou poskytovány ke komerčním ani jiným účelům.

Prohlašuji, jsem byl/a řádně informován/a o všech skutečnostech dle ustanovení §11 zákona č.101/2000Sb., v platném znění.

 

FOTOSOUTĚŽ 2018 - téma Sport na VUT, soutěž trvá do 31.10.2018!!! Foťte na akcích, kurzech, ve výuce, na Dni sportu, na akademických soutěžích, ... a posílejte fotky! Info zde: http://www.cesa.vutbr.cz/akce/1784-fotosoutez-quot-sport-na-vut-quot-2018