Senioři - Pohybový kurz u moře - Chorvatsko
14. - 23.6.2019

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:PaedDr. Muchová Marta
Místo:

Chorvatsko - Makarská riviéra, Igrane

Program kurzu:

cvičení - práce s vlastním tělem, aqua fitness v moři

Jídlo:

vlastní nebo polopenze za příplatek (snídaně kontinentální, večeře ze dvou jídel) v restauraci Turan v přístavu.

Ubytovnání:

Ubytování ve Vile Zoran je zajištěno ve 2-3lůžkových studiích a 4lůžkovém apartmánu s vlastní koupelnou, sociálním zařízením, kuchyňkou a balkonem, klimatizací v ceně a WiFi připojením k internetu. Kuchyňka je vybavena lednicí s malým mrazákem, elektrickou varnou deskou, dřezem, příbory, talíři, skleničkami a hrnci. V kuchyňce nejsou k dispozici utěrky, hadry ani čisticí prostředky! Vzdálenost od pláží je 100-150 m.

Doprava:

zajištěna luxusním autobusem Vento line, který je vybaven klimatizací, WC, DVD přehrávačem, kávovarem. Během přestávek si lze u řidiče zakoupit nápoje za Kč.

Cena:

5.190,-Kč zahrnuje - 7x ubytování ve tří-čtyřlůžkových studiích s kuchyňkou, dopravu autobusem Brno - Igrane - Brno v doprovodu technického průvodce na cestu - pobytovou taxu - služby delegáta - výměnu ložního prádla - závěrečný úklid - připojení k internetu Wi-Fi.

Nezahrnuje:

- polopenzi

- členský příspěvek: 200,- Kč 

- cestovní pojištění (dle aktuální nabídky)

- místenka do autobusu 200 Kč/os./oba směry, řeší každý sám v přímo v CK !!!

Úhrada:

Poplatek členství VSK na rok 2019: 200,-CZK (jednorázová platba, pokud jste v roce 2019 absolvovali jiný kurz, kde jste platili 200,- Kč členský příspěvek, další už neplatíte)

na účet:2025838319/0800, variabilní symbol 300

 

Platba: 3.000,- záloha do 2.2.2019 hotově u M.Muchová.

 

 

přihlášky:

Přihlášky na adrese muchova@cesa.vutbr.cz

Další informace:

Nepovinné příplatky (na os./týden), které cena nezahrnuje: - cestovní pojištění (dle aktuální nabídky) - místenka do autobusu 200 Kč/os./oba směry, řeší každý sám v přímo v CK !!!

Přihlášením na kurz souhlasím s tím, aby VSK VUT v Brně zpracovávala a evidovala mé osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s mým členstvím a činností v TJ/SK. Tento souhlas se výslovně vztahuje i na moje rodné číslo.

Dále souhlasím s tím, že TJ/SK je oprávněna poskytovat uvedené osobní údaje, včetně rodného čísla, do centrální evidence příslušného sportovního svazu a současně příslušnému regionálnímu sdružení ČUS a následně VV ČUS k vedení evidence členské základny v ČUS dle směrnic ČUS a k identifikaci sportovce při soutěžích.

Osobní údaje, včetně rodného čísla, je TJ/SK oprávněna zpracovávat a evidovat i po ukončení mého členství v TJ/SK.

Osobní údaje členů VSK VUT Brno nebudou nikdy použity k jiným účelům, než k vedení evidence o členech a nebudou poskytovány ke komerčním ani jiným účelům.

Prohlašuji, jsem byl/a řádně informován/a o všech skutečnostech dle ustanovení §11 zákona č.101/2000Sb., v platném znění.