Univerzitní florbalová liga 2019/20
30.9.2019 - 27.4.2020

Pořadatel:CESA VUT

Sportovní hala VUT Pod Palackého vrchem, Technická 14

Každé pondělí 20 - 22 hod.

Rozlosování a výsledky

Kontakty na vedoucí družstev

Ředitel soutěže:Mgr. Kotrbáček Václav

Soutěž je určená přednostně pro studenty a zaměstnance VUT. Dále pak pro studenty ostatních VŠ.

Všichni jsou povinni se před vstupem do haly prokázat platným studentským (zaměstnaneckým) průkazem.

Týmy se skládají ze studentů (a zaměstnanců) VUT, v družstvu se při utkání můžou účastnit maximálně tři studenti jiné vysoké školy. Při zastoupení více než 3 studentů cizích VŠ platí družstvo vyšší startovné.

Týmy mohou být smíšené (muži, ženy).

Soupiska musí obsahovat minimálně 10 a maximálně 17 hráčů, hráči mohou startovat za více družstev, ale musí být vždy uvedeni na soupisce. Na letní semestr může být soupiska obměněna.

Zájemcům z řad jednotlivců doporučuji přijít na úvodní infoschůzku příp. kontaktovat vedoucí jednotlivých družstev a připojit se týmům (kontakty na vyžádání u vedoucího soutěže).

www:
Doprava:

Tramvaj č. 12 a 13, zastávka Červinkova, cca 10 minut pěšky nebo autobus č. 53, zastávka Podnikatelská, cca 3 minuty pěšky

Startovné studenti a zaměstnanci VUT: 2.630 ,- Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry).

Cena pro družstva mimo VUT: 3.300 ,- Kč za družstvo, platba zahrnuje účast v celém akademickém roce (oba semestry). Tým platící vyšší startovné může mít v utkání neomezený počet studentů jiných VŠ vždy však výhradně studentů.

Platba: V hotovosti na informační schůzce před zahájením soutěže.

Infoschůzka proběhne v pondělí 30. září 2019 v 19:00 ve sportovní hale.

Účast zástupce týmu nezbytná:

• upřesnění pravidel
  • rozlosování, stanovení herního systému
  • platba startovného

V případě nezaplacení startovného bude přihlášené družstvo na schůzce vyřazeno a možnost dostane první náhradní tým.

E-mailem: kotrbacek@cesa.vutbr.cz, uveďte název družstva, kontaktní osobu s číslem mobilního telefonu a emailovou adresou. Nepozději před prvním utkáním odevzdá vedoucí družstva soupisku.

Přihláška musí být zpětně potvrzená!

Pro přihlášení je rozhodující rychlost přihlášení, účast na informační schůzce a platba startovného. Uzávěrka přihlášek při nenaplnění kapacity je nejpozději 30.9. na informační schůzce.

S podrobnými propozicemi a povinnostmi jednotlivých družstev budou seznámeni vedoucí družstev na informační schůzce a po té budou vyvěšeny.

Hrací systém: každý s každým ZS, play off LS

Hrací doba: Utkání trvá 2x20 minut hrubého času (čas je zastavován při gólech a vyloučeních).

O pořadí v základní části rozhoduje:

• celkový počet bodů (3, 1, 0)
    • vzájemné utkání
    • vyšší rozdíl celkového skóre
    • vyšší počet vstřelených branek

Při remíze v play off následuje 5 min prodloužení (čistý čas), pak následují ihned samostatné nájezdy dle pravidel IFF.

Studenti jiných VŠ startují na vlastní nebezpečí.