DEN SPORTU: Antuková řežba - šestkový volejbal
20.5.2020

Pořadatel:CESA VUT v Brně

antukové kurty TJ Sokol Komín, začátek v 8:30, rozlosování v 8:10

Ředitel soutěže:Mgr. Kundera Václav, Ph.D., Bc. Vítová Pavla, DiS.

Studenti brněnských VŠ

www:
Jídlo:

Občerstvení v blízkosti kurtů

Doprava:

Tram 1,3,11 - zastávka Svratecká

Týmy složené ze studentů VUT (max. jeden hráč v týmu mimo VUT) mají startovné zdarma, ostatní týmy startovné 800,- Kč/tým

Do 20.4. nevratná záloha 400,- Kč/ tým, zbytek na místě.

Od 15.4.2020 bude možnost se elektronicky přihlašovat na Antukovou řežbu.

- družstvo přihlašuje pouze kapitán!

- prosím přihlašujte se jako "ostatní", ne jako "student VUT" i když jím třeba jste, aby jste mohli vyplnit další údaje, viz. níže.

- do kolonky "fakulta" napíšete "jméno týmu"

- do kolonky "datum narození" napíšete "telefon"

- prosím vyplňovat funkční mail, na který vás budu informovat

- kdo nesplní všechny výše uvedené podmínky, nemůže startovat

- na koho by se případně nedostalo, pište na mail: kundera@cesa.vutbr.cz, začnu dělat seznam náhradníků.

Elektronicky od 15.04.2020 (od 12:00) do 16.05.2020
Přihlašování na akci začíná 15.04.2020 12:00.

Smíšená družstva 4 muži + 2 ženy

Každé družstvo bude mít vlastní píšťalku a bude dobrovolně poskytovat ze svých řad rozhodčího! Ve vyřazovací části poražené družstvo poskytne rozhodčího do dalšího kola. Čtvrtfinalisté mají povinnost odpískat i souboje o 1. a 3. místo! Na začátku turnaje každý tým složí kauci 100,- Kč, která bude v případě problémů vyplacena náhradnímu rozhodčímu. Platí přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů v průběhu turnaje! VŠICHNI HRÁČI respektují nařízení PROVOZNÍHO a ORGANIZAČNÍHO ŘÁDU SPORTOVIŠTĚ!!!!!

Termín se může menit v závislosti na počasí. Minimálně týden před turnajem potvrdím všem kapitánům termín konání.

FOTOSOUTĚŽ 2020 - téma Sport na VUT, soutěž trvá do 31. 10. 2020.  Posílejte fotografie se sportovní tématikou zachycené v rámci sportovních akcí (výuka, kurzy, akce, závody, turnaje,…) na VUT v Brně v roce 2020.
Info zde: http://www.cesa.vutbr.cz/akce/2025-fotosoutez-quot-sport-na-vut-quot-2020