Senioři - Pohybový kurz u moře - Chorvatsko
15. - 24.6.2018

Pořadatel:VSK VUT Brno
Vedoucí kurzu:PaedDr. Muchová Marta
Místo:

Chorvatsko - Makarská riviéra, Igrane

Program kurzu:

cvičení - práce s vlastním tělem, aqua fitness v moři

Jídlo:

Polopenze, kvalitní česká kuchyně, formou servírovaného menu. Snídaně kontinentální - máslo, med, marmeláda, zelenina, jogurt, sýr, šunka, salám, závin, čerstvé pečivo, káva, čaj, mléko. Večeře se skládá z polévky, hlavního jídla, dále pak ovoce, salátu či dezertu. V jídelně je také možnost nákupu nápojů a cukrovinek za příznivé ceny v Kč.

Ubytovnání:

Penzion Andělko poskytuje ubytování hotelového typu, který hostům nabízí kompletní a velmi kvalitní servis. Ubytování cca*** standardu je zajištěno ve 2-4lůžkových studiích s vlastní koupelnou, sociálním zařízením, kuchyňkou a balkonem. Kuchyňka je vybavena lednicí s malým mrazákem, elektrickou varnou deskou, dřezem, příbory, talíři, skleničkami a hrnci. V kuchyňce nejsou k dispozici utěrky, hadry ani čistící prostředky! V přízemí se nachází klimatizovaná jídelna s barem. V části penzionu je možnost bezdrátového připojení k internetu. Vzdálenost od pláží je 80-100 m.

Doprava:

zajištěna luxusním autobusem Vento line, který je vybaven klimatizací, WC, DVD přehrávačem, kávovarem. Během přestávek si lze u řidiče zakoupit nápoje za Kč.

Cena:

6.850,-Kč zahrnuje - 7x ubytování ve tří-čtyřlůžkových studiích s kuchyňkou - 7x polopenzi - dopravu autobusem Brno - Igrane - Brno v doprovodu technického průvodce na cestu - pobytovou taxu - služby delegáta - výměnu ložního prádla - závěrečný úklid - připojení k internetu Wi-Fi.

Nezahrnuje: Členský příspěvek: 200,- Kč Uhraďte převodem na bankovní účet 2025838319/0800, var.s.300, do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení, destinaci a termín kurzu.

Nepovinné příplatky (na os./týden), které cena nezahrnuje: - cestovní pojištění (dle aktuální nabídky) - místenka do autobusu 200 Kč/os./oba směry, řeší každý sám v přímo v CK !!!

Úhrada:

Poplatek členství VSK na rok 2018: 200,-CZK (jednorázová platba, pokud jste v roce 2018 absolvovali jiný kurz, kde jste platili 200,- Kč členský příspěvek, další už neplatíte)

na účet:2025838319/0800, variabilní symbol 300

 

Platba: bude upřesněna

přihlášky:

Přihlášky na adrese muchova@cesa.vutbr.cz, záloha 1.500,- do 1.12.2017

Další informace:

Nepovinné příplatky (na os./týden), které cena nezahrnuje: - cestovní pojištění (dle aktuální nabídky) - místenka do autobusu 200 Kč/os./oba směry, řeší každý sám v přímo v CK !!!

Přihlášením na kurz souhlasím s tím, aby VSK VUT v Brně zpracovávala a evidovala mé osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s mým členstvím a činností v TJ/SK. Tento souhlas se výslovně vztahuje i na moje rodné číslo.

Dále souhlasím s tím, že TJ/SK je oprávněna poskytovat uvedené osobní údaje, včetně rodného čísla, do centrální evidence příslušného sportovního svazu a současně příslušnému regionálnímu sdružení ČUS a následně VV ČUS k vedení evidence členské základny v ČUS dle směrnic ČUS a k identifikaci sportovce při soutěžích.

Osobní údaje, včetně rodného čísla, je TJ/SK oprávněna zpracovávat a evidovat i po ukončení mého členství v TJ/SK.

Osobní údaje členů VSK VUT Brno nebudou nikdy použity k jiným účelům, než k vedení evidence o členech a nebudou poskytovány ke komerčním ani jiným účelům.

Prohlašuji, jsem byl/a řádně informován/a o všech skutečnostech dle ustanovení §11 zákona č.101/2000Sb., v platném znění.

 

FOTOSOUTĚŽ 2018 - téma Sport na VUT, soutěž trvá do 31.10.2018!!! Foťte na akcích, kurzech, ve výuce, na Dni sportu, na akademických soutěžích, ... a posílejte fotky! Info zde: http://www.cesa.vutbr.cz/akce/1784-fotosoutez-quot-sport-na-vut-quot-2018