Rozvrhy sportů

Šerm

Garant:

Aktuality:

Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.

Platba těchto sportů probíhá převodem na účet viz. Pokyny pro platby.

Příspěvek za šerm: semestr / 1 zápis 1250,- Kč je třeba uhradit do 27.9.2019 za I. kolo zápisu (do 4.10. za II. kolo zápisu)

Registrace zapsaných a neuhrazených hodin budou v souladu s termíny uvedenými v Časové struktuře akademického roku CESA zrušeny.

Upozornění: výuka bude zahájena v týdnu od 7.10.2019

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Výuka šermu (kord) pro začátečníky i pokročilé (fleret, kord a šavle).

Zvládnutí základní techniky pohybu, práce se zbraní, taktiky a systematiky šermířského tréninku. Semestrální výuka bude zakončena tradičním vánočním turnajem "Roslipa" pořádaném již 15 let na Sokole Brno 1 za účasti všech členů brněnského šermířského klubu.

Veškeré vybavení bude zapůjčeno, cena výuky odpovídá nákladům na nájem tělocvičny a pořízení homologovaného vybavení pro výcvik šermu: maska, dres, kalhoty, podvesta, chránič prsou, rukavice, zbraň.

S sebou na první hodinu si přineste pouze sportovní oblečení a obuv do haly, vše ostatní vám bude zapůjčeno.

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

 

Katalogové listy