Sportovní šerm

Aktuality:

Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.

Platba těchto sportů probíhá převodem na účet viz. Pokyny pro platby.

Příspěvek za sportovní šerm: semestr / 1 zápis 1250,- Kč je třeba uhradit do 11.02.2017.

Pokud si studenti sami v IS neodregistrují v semestrální výuce přihlášený sport do 11.02.2017, i když nebudou výuku navštěvovat, bude po nich Ekonomické oddělení rektorátu vymáhat neuhrazenou pohledávku ve výši poplatku. Zrušení sportu v průběhu semestru je možné jen ze zdravotních důvodů na základě písemné žádosti a lékařské zprávy.

Upozornění: výuka bude zahájena v týdnu od 13.2.2017

út od 14.2.
čt od 16.2.

TJ Sokol Brno I

Výuka sportovního šermu (kord) pro začátečníky i pokročilé (fleret, kord a šavle).

Zvládnutí základní techniky pohybu, práce se zbraní, taktiky a systematiky šermířského tréninku. Semestrální výuka bude zakončena tradičním vánočním turnajem "Roslipa" pořádaném již 15 let na Sokole Brno 1 za účasti všech členů brněnského šermířského klubu.

Veškeré vybavení bude zapůjčeno, cena výuky odpovídá nákladům na nájem tělocvičny a pořízení homologovaného vybavení pro výcvik šermu: maska, dres, kalhoty, podvesta, chránič prsou, rukavice, zbraň.

S sebou na první hodinu si přineste pouze sportovní oblečení a obuv do haly, vše ostatní vám bude zapůjčeno.