Rozvrhy sportů

In-line

Garant:

Aktuality:

Upozornění: výuka bude zahájena 24.9.2018

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Bruslení na novém 1 km dlouhém asfaltovém oválu kolem dvou atletických hřišť v areálu Pod Palackého vrchem.

Různorodý profil dráhy a přilehlé asfaltové plochy uspokojí zájemce o kondiční bruslení, začátečníky i pokročilé bruslaře. Vhodné také jako specifická tréninková forma pro běžecké lyžování.

Z = základní kurz pro začínající bruslaře - technika jízdy vpřed, brždění brzdičkou + další způsoby brždění, změny směru, základní obraty z jízdy vpřed do jízdy vzad a naopak, cvičení pro zlepšení rovnováhy na bruslch, hry na bruslích
KP = kondiční kurz pro pokročilé bruslaře - cvičení na zlepšení individuální techniky jízdy (odraz, slalom, jízda vzad, přešlapování, obraty apod.)

KF

kondiční / fitness kurz - kurz pro mírně pokročilé a pokročilé bruslaře, kde si osvojíte pokročilejší provedení technik ze základního kurzu.

Orientační časová náplň:
50% nácvik a opakování techniky bruslení
50% zvyšování kondice a vytrvalosti při jízdě na bruslích.

Vlastníte-li sporttester, nenechávejte jej zahálet doma.

Nutné vlastní vybavení: brusle, helma (bez cyklo či in-line helmy není možno výuku navštěvovat, v omezené míře možno zapůjčit), dále doporučujeme chrániče zápěstí, kolen a loktů. Vhodné sportovní oblečení.

Aktivita probíhá celoročně, z bezpečnostních důvodů nebruslíme pouze za deště a sněhu. Pokud je dráha vlhká, pak dle domluvy na FB stránce.

Minimální počet účastníků je 5. Při nižším počtu bude přihlášeným nabídnuta přeregistrace do jiné hodiny inline bruslení.

Na stránce http://www.facebook.com/pages/Inline-VUT-Brno/161128503918576 naleznete skupinu Inline VUT Brno, kde zveřejňujeme aktuální informace k hodinám.

Video z našeho okruhu: http://www.youtube.com/watch?v=PVRqdJjpMF8

Nabízíme také možnost individuálního bruslení za poplatek. Zájemci se registrují na recepci SA PPV (v ZS hala, v LS šatnový objekt).

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

 

Akce

Katalogové listy