Rozvrhy sportů

In-line

Garant:

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Výuka bruslení probíhá na 1 km dlouhém asfaltovém oválu kolem dvou atletických hřišť v areálu Pod Palackého vrchem a formou výletu na bruslích mimo Brno.

Kondiční / fitness kurz - kurz pro mírně pokročilé i začátečníky, kde si osvojíte techniku jízdy vpřed, brždění brzdičkou + další způsoby brždění, změny směru, základní obraty z jízdy vpřed do jízdy vzad a naopak, cvičení pro zlepšení rovnováhy na bruslch, hry na bruslích, následně pokročilejší cvičení na zlepšení individuální techniky jízdy (odraz, slalom, jízda vzad, přešlapování, obraty apod.)

Orientační časová náplň:
50% nácvik a opakování techniky bruslení
50% zvyšování kondice a vytrvalosti při jízdě na bruslích.

Na výuku na ovále navazuje půldenní výlet na bruslích. Trasa a přesný čas bude upřesněn v průběhu výukových hodin.

Nutné vlastní vybavení: brusle, helma (bez cyklo či in-line helmy není možno výuku navštěvovat, v omezené míře možno zapůjčit), dále doporučujeme chrániče zápěstí, kolen a loktů. Vhodné sportovní oblečení.

Aktivita probíhá celoročně, z bezpečnostních důvodů nebruslíme pouze za deště a sněhu. Pokud je dráha vlhká, pak dle domluvy na FB stránce.

Minimální počet účastníků je 5.

Na stránce http://www.facebook.com/pages/Inline-VUT-Brno/161128503918576 naleznete skupinu Inline VUT Brno, kde zveřejňujeme aktuální informace k hodinám.

Video z našeho okruhu: http://www.youtube.com/watch?v=PVRqdJjpMF8

Nabízíme také možnost individuálního bruslení za poplatek. Zájemci se registrují na recepci SA PPV (v ZS hala, v LS šatnový objekt).

Různorodý profil dráhy a přilehlé asfaltové plochy uspokojí zájemce o kondiční bruslení, začátečníky i pokročilé bruslaře. Vhodné také jako specifická tréninková forma pro běžecké lyžování.

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

 

Akce

Katalogové listy