Rozvrhy sportů

Lední hokej

Garant:

Aktuality:

Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.

Platba těchto sportů probíhá převodem na účet viz. Pokyny pro platby.

Příspěvek za lední hokej: semestr / 1 zápis 560,- Kč je třeba uhradit do 27.9.2019 za I. kolo zápisu (do 4.10. za II. kolo zápisu). 

Registrace zapsaných a neuhrazených hodin budou v souladu s termíny uvedenými v Časové struktuře akademického roku CESA zrušeny.

Upozornění: výuka bude zahájena v týdnu od 7.10.2019

Vzhledem k možným provozním změnám na hokejových halách může dojít k nepravidelným časovým posunům některých tréninků oproti vypsaným hodinám v rozvrhu, sledujte proto průběžně rozpis ledů.

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po R/K (od 7.10.)
út R/K (od 8.10.)
st R/K (od 9.10.)
čt
so
ne
 
Hokejová hala dětí a mládeže

Anotace:

Herní a tréninkové hodiny bez rozlišení výkonnosti určené především pro rekreační hráče ledního hokeje.

Do výuky je doporučena kompletní výstroj, minimální výstroj brusle, hokejka, helma, rukavice, holeně a lokty. Hokejovou výstroj nelze zapůjčit ani nechávat v kabině.

SPORTOVNÍ REPREZENTACEAktivní hráči (minimálně krajská soutěž - muži nebo liga dorostu) se zájmem o reprezentaci VUT v akademických soutěžích kontaktujte garanta a pošlete krátké curriculum (kde hrajete, jakou soutěž, na jakém postu příp. jakých úspěchů jste dosáhli). Zájemci o sportovní reprezentaci školy budou následně pozváni na výběrový trénink, který se koná zpravidla začátkem letního semestru.

R/K = rekreačně-kondiční herní a tréninkové hodiny určené především pro "hobby" hráče. Doporučená kompletní výstroj.
     
     

 

http://www.sportcentrumluzanky.cz

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

Akce

Katalogové listy