Rozvrhy sportů

Softbal

Garant:

Aktuality:

Upozornění: výuka bude zahájena 4.3.2020

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Výuka softbalu a sezónní turnaje nabízejí celoroční sportovní činnost v zimní i letní semestru. U tohoto sportu se máte šanci včlenit do skvělého kolektivu, který se nerozejde hned po skončení samotného tréninku na hřišti.

Hřiště s umělou trávou a osvětlením ve Sportovním areálu PPV nabízí softbalistům možnosti přípravy i v zimních měsících.

Vhodná obuv na hřiště (umělá tráva) jsou tenisky, turfy, nebo kopačky s lisovanou podrážkou. Zakázáno je používání kovových a šroubovaných kopaček a spikes. Na venkovní tréninky přijďte teple oblečeni.

Každoročně se družstva VUT účastní námi pořádaného říjnového turnaje neregistrovaných hráčů a hráček "Podzimní hit " a dalších akcí - přátelské zápasy, vánoční halový turnaj na VUT.

Výběry hráčů a hráček VUT mají možnost reprezentovat VUT v systému vysokoškolských soutěží.

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

 R-K = kondiční herní a tréninkové hodiny zaměřené na osvojení základních herních dovedností (házení, chytání, odpal), seznámení s pravidly, hra. Výuka na travnatém hřišti SA PPV. Zájemci o softbalové turnaje kontaktujte garanta.
 P,V = příprava reprezentace VUT v Brně.

Pokyny k výuce:

  • Možnost zapůjčení rukavic a dalšího materiálu.
  • Poplatek za využívání materiálu 50,- Kč/semestr na jeho údržbu.
  • Výuka probíhá na venkovním hřišti, je potřeba mít vhodné oblečení.

 

Na stránce http://www.facebook.com/groups/195881392590/ naleznete skupinu Softball VUT Brno, kde zveřejňujeme aktuální informace k hodinám a plánovaným akcím.

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

Akce

Katalogové listy