Rozvrhy sportů

Badminton

Garant:

Aktuality:

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Herní nebo tréninkové hodiny v nově zrekonstruovaných tělocvičnách Purkyňova 93.

Hodiny badmintonu Z,P jsou pod vedením trenéra. Hodiny R,K nabízejí možnost hry bez odborného vedení a hru bez rozlišení výkonnosti.

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o reprezentaci školy ve vysokoškolských soutěžích musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

Studenti využívají vlastní badmintonové rakety i badmintonové míče. Zapůjčení rakety v hodině je možné za poplatek 30,- Kč/hod na údržbu raket.

Pro zájemce o pravidelnou semestrální amatérskou soutěž jsme připravili "Univerzitní badmintonovou ligu", která se registruje se samostatně, již před začátkem registrací sportů !!!). Aktuální informace o soutěži naleznete na facebooku na stránce "Univerzitní badmintonová liga VUT".

V tělocvičnách Purkyňova a tělocvičně F1 je také možnost objednání herních hodin nad rámec výuky - systém on-line rezervací na 14 dnů předem, hraje se i o víkendu.

Z

 =

(začátečníci) škola badmintonu, výuka bude zaměřena především na herní průpravy - nácvik základních držení rakety, forhandových úderů, forhand a backhand. Podání, pohybu na kurtu, seznámení s pravidly. Hodina není kapacitně navržena na hru samotnou (až 14 osob na 3 kurty).

P = (pokročilí) zdokonalení základních úderů a podání, backhandové údery, taktika hry, zdokonalení pohybu
R,K = (rekreační, kondiční) bez rozlišení výkonnosti, hra
VČA =  volnočasové aktivity pro studenty a veřejnost (registrace přes on line rezervace, platba dle aktuálního ceníku).
badm. liga = celosemestrální soutěž organizovaná formou ligy s rozlišením výkonnosti jednotlivých kategorií. Přihlášky probíhají v kategorii akce před začátkem semestru.

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

 Akce

Katalogové listy