Veslařské trenažéry (indoor rowing)

po       VČA

út   VČA

st V           VČA

VČA

FCM - Indoorrowing U31

Cílové skupiny pro cvičení na veslařském trenažeru jsou rekreační, kondiční a výkonnostní sportovci. Při veslování dochází k redukci váhy, formování postavy, získání kondice a posílení oslabeného kardiovaskulárního a pohybového aparátu. Veslování je vhodné i pro studenty se zdravotním omezením.Cvičení na veslařském trenažeru (INDOOR ROWING) ovlivňuje kardiovaskulární systém a zapojuje do činnosti svalstvo trupu, břicha, horních a dolních končetin. Cíleným cvičením na veslařském trenažeru dochází nejen k redukci hmotnosti a formování těla, ale také k progresivnímu nárůstu výkonnosti.

Cvičení probíhá skupinovou formou na úrovni rekreačního i kondičního veslování.

V hodinách označených VČA je možné si přes on-line systém zarezervovat svoji tréninkovou jednotku. Prodej permanentek viz. pokyny pro platby a poplatky.

Zájemcům o instruktorskou činnost nabízíme možnost školení.

CCC = skupinové cvičení pro začínající veslaře a sportovce
VČAvolnočasové aktivity pro studenty a veřejnost (registrace přes on line rezervace, platba dle aktuálního ceníku).

Vybavení pro výuku:

• ručník
  • pití
  • čistá sportovní obuv s pevnou podrážkou
  • trenýrky
  • tričko

Náplň výuky:

• BOZP, pozice na stroji, cvičení pro cit pro záběr, technika, budování vytrvalosti,
  • Budování vytrvalosti a správné techniky
  • Budování rychlostní vytrvalosti a techniky veslování ve vyšším tempu
  • Sprinterská technika