Rozvrhy sportů

Volejbal

Garant:

Aktuality:

Pro zájemce o pravidelnou amatérskou studentskou soutěž jsme připravili "Univerzitní volejbalovou ligu".

9 10 10 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18
po
út
st
čt
so
ne

Anotace:

Výuka volejbalu probíhá společně pro muže a ženy. Výuka je zaměřena na rozšíření volejbalových dovedností a znalostí, speciálně na herní činnosti jednotlivce a herní kombinace, techniku a taktiku hry. Výběr herního systému je podřízen hráčské vyspělosti (od začátečníků až po vysokoškolskou reprezentaci). Ať je úroveň hráčů jakákoliv, hlavním cílem vždy zůstává radost ze hry.

Nadstavbou výuky jsou tradiční turnaje.

SPORTOVNÍ REPREZENTACE – zájemci o sportovní reprezentaci školy v systému vysokoškolských přeborů musí kontaktovat garanta sportu a mohou se zapojit do společné přípravy v hodinách pro pokročilé (P) nebo ve speciálně zaměřených hodinách s náborem na začátku semestru (V).

Z = nácvik základních herních činností jednotlivce a základního herního systému, znalost pravidel šestkového volejbalu (škola volejbalu).
R/K = rekreační forma volejbalu, bez rozlišení hráčské vyspělosti, předpokládá se základní úrověň herních činností jednotlivce a znalost pravidel šestkového volejbalu
P = tvorba širšího zásobníku herních činností jednotlivce a nácvik jednoduchých herních kombinací, předpokládá se znalost základních útočných a obranných herních kombinací.
V reprezentační výběr VUT

 

TURNAJE A AKCE - Vánoční hry, Den sportu, aj. (vhodné pro náhradu zameškané výuky)

KURZY - nadstavbová aktivita ve spolupráci s VSK VUT Brno

Akce

Katalogové listy